Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.04.2017, 10:56
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post



. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...
“Luck Is What Happens When Preparation Meets Opportunity"

Jeśli ktos nie widzi progresu Wisły to jest albo ślepy albo po prostu nie zna sie na piłce.
Schematy, przechodzenie do pressingu, trzymanie linii, ustawianie pod przeciwnika i wiele innych rzeczy mozna dostrzec jak spojrzy sie na gra Białej Gwiazdy. Ilośc rozwiązań akcji jest o wiele większa niz przy poprzednim trenerze.
Pomijam formę pilkarzy ktora idzie w góre, no ale to wszystko to fart ....
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.04.2017 o godz. 10:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując