|
Bramkostrzelny napastnik to priorytet. Wtedy takie mecze jak wczoraj będziemy wygrywać po 2/3 - 0. To będzie trudne, bo przy naszej grze potrzebujemy kompletnego piłkarza. Czyli nie tylko szybkościowca, który jest dobry technicznie, ale który również będzie umiał zastawić piłkę, powalczyć fizycznie. Taki Brożek z najlepszych lat, ale z dużo lepszą skutecznością. A tacy kosztują. Natomiast to pozycja, która ma chyba najbardziej wymierne przełożenie na wyniki, a co za tym idzie finanse zarabiane przez klub. Więc to się zwróci.
Mam zaufanie do Kiko i Junco, na pewno coś wymyślą.
Brożek koniecznie zostaje, ale jako joker. Do tego jeden z dwójki Zachara/Ondrasek - nie mam zdania, na ten moment chyba ten pierwszy. Do oceny czy Drzazga już powinien wracać.
Finalnie wtedy mamy na nowy sezon: Nowy napastnik, Brożek, Zachara. Spróbowałbym też z Łęczną Videmonta z przodu.
|