|
Mecz na + ale Boguski wku...wia i irytuje. nie chcę go już widzieć w Wiśle, z piętki będzie strzelał ale dobitka 8 metrów nad bramką, no bez żartów. mamy na skrzydło kilku gości, niech się ogrywają a Boguski jak Wenger OUT! Llonch i Cywka są niesamowici, płuca też drużyny i motor napędowy, respekt dla nich za fizyczne przygotowanie. czas zrobić 3 krok a później jeszcze 7 kolejnych.
|