Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 18.04.2017, 00:46
Moje odczucia takie:
Najlepsi na boisku Cywka do spółki z Lionchem. Na 3 miejscu Mały, kilka świetnych piłek i ta bramka miodzio
Reszta zawodników zagrała bardzo solidnie na swoim poziomie.
Co do Llioncha. Chłopak lepiej gra z przodu niż z tyłu. Jak dla mnie wystawianie go jako defensywnego powoduje że jego potencjał jest niewykorzystywany. Powinien grać jako taki łącznik między Mąką a Stilicem.
Szkoda, że piętka Bogusia nie weszła, bo miałby chłopak bramkę kolejki.
Ale za to Mały przyładował super woleja.
Ogólnie dobry mecz, mogło być spokojnie z 3;0
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując