Moje odczucia takie:
Najlepsi na boisku Cywka do spółki z Lionchem. Na 3 miejscu Mały, kilka świetnych piłek i ta bramka miodzio

Reszta zawodników zagrała bardzo solidnie na swoim poziomie.
Co do Llioncha. Chłopak lepiej gra z przodu niż z tyłu. Jak dla mnie wystawianie go jako defensywnego powoduje że jego potencjał jest niewykorzystywany. Powinien grać jako taki łącznik między Mąką a Stilicem.
Szkoda, że piętka Bogusia nie weszła, bo miałby chłopak bramkę kolejki.
Ale za to Mały przyładował super woleja.
Ogólnie dobry mecz, mogło być spokojnie z 3;0