Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19744
Stary 17.04.2017, 22:04
Co do kwestii napastnika.
Umowę ma Ondrasek - raczej sprzedać go będzie ciężko, bo wiele nie pokazał. Zresztą może jeszcze troszkę czasu mu dać?
Zapewne przedłużony zostanie Zachara jako joker.
Dobrze na zapleczu spisuje się Drzazga.
Brożek na pewno koniec kariery?

Jeden nowy snajper to zapewne max, a może się skończyć że nikt nie przyjdzie.
Odpowiedz cytując