Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 17.04.2017, 21:27
Nie wiem czemu nikt nie zauważa, że Paweł Brożek znowu nic nie grał.. w tym sezonie "tylko" 49 piłkarzy ekstraklasy strzeliło tyle samo lub wiecej bramek co Paweł Brożek a zagrał w 24 z 29.. Szlak mnie trafia jak widze, że znowu wchodzi w pierwszym składzie, ja nie wiem za co on ma ten plac..

Aha do tego dołożył 2 asysty czyli tyle co 114 piłkarzy w ekstralasie...
Zagrożenie i presing ktory wywiera na obrone przeciwknika zostawiam bez komentarza..

Oprócz Pawła czyli naszej trzeba to powiedzieć Świętej krowy która ma 1 plac chociaż od początku sezonuu nie gra totalnie nic i gramy w 10tke cała reszta bardzo dobre zawody ! Wszyscy piłkarze na wysokim poziomie.
Polecam wszystkim niesamowite urządzenie jakim jest Airwheel
Odpowiedz cytując