|
Llonch gracz meczu. Znakomita dynamika, agresja, inteligencja boiskowa. Pokazał się kilka razy pięknie w grze do przodu. Wiem, że kilka osób już to tutaj napisało, ale to trzeba powtarzać bez końca - ten gość w takiej formie to skarb.
Jest problem ze skutecznością.
Z Łęczną zgramy zapewne z drugą linią w składzie Małecki LLonch Mączyński Brlek Stilić z ofensywnie ustawionym Cywką. Chciałbym zobaczyć Videmonta dłużej. Uryga dziś dał świetną zmianę. Walczył z pianą na ustach.
5 miejsce po sezonie zasadniczym to jest ogromny sukces. Brawo piłkarze, brawo trenerzy, brawo zarząd. Junco i Ramirez to jest dokładnie to, czego potrzebujemy. Rozumiem, że Kiko zostaje z nami. Oby na długo!
Teraz wygrać z Łęczną i grać do końca w rundzie finałowej, budując drużynę na nowy sezon.
|