Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.04.2017, 21:10
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...
)
To prawda, ale z drugiej strony były 2 setki i kilka bardzo dobrych okazji, w których nie wpadło...

1:0 to najniższy wymiar kary dla kretów, zwycięstwo w 100% zasłużone.


Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy jak zwykle - do bólu skutecznie, na zimno.

Chyba NIESKUTECZNIE - jakbyśmy zagrali skutecznie to byłoby 3, 4:0
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.04.2017 o godz. 21:37.

Odpowiedz cytując