WislaFan123 napisał(a):

ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...
)
|
To prawda, ale z drugiej strony były 2 setki i kilka bardzo dobrych okazji, w których nie wpadło...
1:0 to najniższy wymiar kary dla kretów, zwycięstwo w 100% zasłużone.
Prezydentowa napisał(a):

|
Zagraliśmy jak zwykle - do bólu skutecznie, na zimno.
|
Chyba NIESKUTECZNIE - jakbyśmy zagrali skutecznie to byłoby 3, 4:0