|
Najlepszy dzis Llonch,jak on tak bedzie dalej grał,i sie rozwijał...to hu,hu.....bedzie z niego pociecha i to duuuza.Najlepszy transfer Wisly.
A Hajto dalej te fajki szmugluje?
Dzis druzyna zagrala dobrze,kazdy walczy z zębem i gryzie trawe,to trzeba oddac Kiko ze to wlasnie dał Wisle,kazdy pilkarz z.apierdala az miło.
Legia,Lech,Wisła,..pierwsza 3-ka ligi na wiosne.A 4 miesiace temu byla strefa spadkowa.
|