Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 17.04.2017, 20:38
Zagraliśmy jak zwykle - do bólu skutecznie, na zimno. Bardzo jestem zadowolona.
Na minus jednak dla mnie Mąka. Jak on mnie dziś denerwował - sporo głupich strat, słabych podań...
Odpowiedz cytując