Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 17.04.2017, 20:28
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Lonch? Kolejny taki sobie mecz - ok w drugiej polowie w koncu z 2 razy cos w ofensywie, ale jak dobrze (o dziwo) wylapal Hajto, on wiekszosc pilek gra do tylu. Dalej mnie gosc nie nie przekonuje, zwykly biegacz jakich duzo.

Głowa owszem, genialny mecz.

Jednak jesli chodzi o Wisle, dalej duzo gorzej niz za najlepszych momentow za Wdowczyka. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...

Pytanie, do kiedy to szczescie bedzie, ale najwazniejsze, ze jest 8mka
Błagam powiedz że to była jakaś dobrze ukryta ironia. O ile nie podobała mi się gra ofensywna w pierwszych meczach po przyjściu Kiko to dzisiaj zagraliśmy na prawdę dobrze w przodzie. Zagłębie dzisiaj nie istniało i to że wygraliśmy tylko 1:0 to właśnie wina tych "starych gości" bo i Brożek i Boguski są kompletnie bez formy a bez napastnika ciężko się gra. No ale oczywiście w tym roku każde zwycięstwo Wisły dla niektórych będzie fartem, swoją drogą to temu Małeckiemu w tym sezonie wyjątkowo często piłka "akurat spada na nogę" ale to pewnie kolejny "fart".

BTW Mały przez święta to zamiast żurku musiał melisę wpierdzielać bo to był chyba jego pierwszy mecz w którym ani razu nie machał łapami do kolegów i nie sapał do sędziego. A sadlok to chyba specjalnie sie wykartkował przy tym aucie.
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 17.04.2017 o godz. 20:32.

Odpowiedz cytując