Wislafan123, powinieneś sobie podać rękę z Merkurym.
Wy byście nawet zdołowali gościa, który świeżo trafił kumulacje w lotto
Ja mam tylko jedną uwagę co do meczu - Stilic imo lepiej sprawdza się na pozycji klasycznej dychy. Był trochę zagubiony dziś jako podwieszony do Brozka. No ale zapewne jak wróci Brlek to Kiko go cofnie trochę do tylu.