Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.04.2017, 20:08
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Lonch? Kolejny taki sobie mecz - ok w drugiej polowie w koncu z 2 razy cos w ofensywie, ale jak dobrze (o dziwo) wylapal Hajto, on wiekszosc pilek gra do tylu. Dalej mnie gosc nie nie przekonuje, zwykly biegacz jakich duzo.

Głowa owszem, genialny mecz.

Jednak jesli chodzi o Wisle, dalej duzo gorzej niz za najlepszych momentow za Wdowczyka. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...

Pytanie, do kiedy to szczescie bedzie, ale najwazniejsze, ze jest 8mka
Lnoch taki sobie , no ja pier... koles motorek w dupie w srodku jak wsciekly pies , pare kontr rozpoczął np w pierwszej polowie setka Semira z Patrykiem , ludzie wychodzili ze stadionu i byli nim zachwyceni a ty ze taki sobie No tak niech Alan biega na defensywnym no ale Alan biega tylko zeby biegac...
Odpowiedz cytując