WislaFan123 napisał(a):

Lonch? Kolejny taki sobie mecz - ok w drugiej polowie w koncu z 2 razy cos w ofensywie, ale jak dobrze (o dziwo) wylapal Hajto, on wiekszosc pilek gra do tylu. Dalej mnie gosc nie nie przekonuje, zwykly biegacz jakich duzo.
Głowa owszem, genialny mecz.
Jednak jesli chodzi o Wisle, dalej duzo gorzej niz za najlepszych momentow za Wdowczyka. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...
Pytanie, do kiedy to szczescie bedzie, ale najwazniejsze, ze jest 8mka
|
Lnoch taki sobie , no ja pier... koles motorek w dupie w srodku jak wsciekly pies , pare kontr rozpoczął np w pierwszej polowie setka Semira z Patrykiem , ludzie wychodzili ze stadionu i byli nim zachwyceni a ty ze taki sobie

No tak niech Alan biega na defensywnym no ale Alan biega tylko zeby biegac...