Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.04.2017, 20:00
Cywka i LLonch świetni. I to już reguła.
Na wysokim poziomie Głowa, Mączyński, Małecki i Sadlok.
Reszta przyzwoita.
Załuska przyspawany do linii i fatalny w grze nogami, Wisła zasługuje na lepszego golkipera.

Ale największe brawa należą się Kiko. Świetnie przygotował drużynę taktycznie, właściwie cały mecz wszystko miał pod kontrolą. I jaki spokój w drużynie, jaka pewność co grać! I nawet ta zmiana Brożka na Urygę bardzo sensowna, bo w lewy sektor boiska przy ofensywnie usposobionym Sadloku i zmęczonym pod koniec Małeckim szło sporo piłek. Bardzo mądry, tylko pozornie dziwaczny ruch.

Najwyraźniej w niższych ligach w Hiszpanii można znaleźć nie tylko zajebistych piłkarzy (Llonch) ale i trenerów, którzy już na starcie dystansują PSM.

Do poprawy (od dawna) stałe fragmenty gry. Osobiście chciałbym też większej ilości minut dla Zachary, wydaje mi się, że łapie fajną formę.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując