WislaFan123 napisał(a):

Jednak jesli chodzi o Wisle, dalej duzo gorzej niz za najlepszych momentow za Wdowczyka. Poprostu tu ma farta Kiko ze bez kontuzji i trochre lawki, ale dalej gra opiera sie na starych gosciach. Za Kiko Wisla jedyne w sumie co ma to farta - ta bramka dzis tez kouriozm, przypadkiem na wslizgu zagral Cywka, glowka - popreczka i akurat Malemu na noge spadlo...
|
A dobre chociaż te trunki piliście?
Jak czytam takie wypowiedzi, to zastanawiam się, czy autorzy uważają, że Kiko powinien od ręki wpuścić nowych zawodników, rozwalić szatnię i morale, a później błąkać się w okolicy 12 - 13 miejsca.