Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 17.04.2017, 19:42
Pięknie piłkarze rosną przy Kiko.
Brawo dla wszystkich! Ale Llonch... jak tacy gracze są w III lidze hiszpańskiej to panie Junco proszę tam jechać z Kiko na zakupy.

Głowa profesor. Mały znów jak dawniej. Napastnik priorytet do sprowadzenia, wtedy takie mecze będziemy wygrywać po 2,3 zero lekko, bo Zagłębie moze dziękować za najniższy wymiar kary.

Dawno nie widziałem tak rozbujanej Wisły jak w drugiej połowie. Mega szybko, pomysłowo, ładnie sie wszystko kleiło.
I atmosfera na meczu mistrzostwo. Dużo bardziej mi sie podobało niz na Lechu. No ale nie od dziś wiadomo, ze większy młyn zrobi 12 tys tych, którym się chce niz 30 tys wśród których mnóstwo sezonowcow.
Odpowiedz cytując