Temat
:
[XXIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 17 kwietnia, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kibic87
Member
Od: 02.2014
Offline
#
21
17.04.2017, 19:33
up.
Definitywnie Bartkowski. Myślę, że gość sprowadzony do Wisły na dłuższy okres niz Spicić. Jestem ciekaw jego gry. Na pewno będzie chciał się pokazać.
kibic87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic87
Znajdź inne posty napisane przez kibic87