|
Mały super, taki jak na wiosnę rok temu (i nie mówię tu tylko o bramce).
Sadlok i Mączyński podobnie bardzo wysoka forma, miło popatrzeć.
Llonch i Cywka niesamowita waleczność i motoryka. Płuca tej drużyny.
Na przeciwległym biegunie niestety Boguski, który jakoś nie może się odnaleźć od kilku spotkań, oraz Gonzalez, który potrafi strasznie nerwowe zachowanie wprowadzać. Co prawda większość tych sytuacji później naprawia, co niejako świadczy o jego wysokich umiejętnościach, ale... po co to?
Gratulacje dla zespołu, należało się to nam wszystkim! Jechać do Lublina teraz i przypieczętować dobrą rundę.
Swoją drogą, jak myślicie, Spicić czy Bartkowski za Maćka?
|