Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 17.04.2017, 19:15
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Jak mnie ten Gonzalez denerwuje, bodaj trzeci mecz w którym jedzie gościa z łokcia i dostaje za to żółtko.....Kiedyś trafi na takiego sędziego,że z automatu da mu czerwo!
Poczytaj przepisy Inna sprawa, że faktycznie za często pracuje łokciem.
Świetnie Małecki i Llonch dziś!
Odpowiedz cytując