brylant17 napisał(a):

|
Jak mnie ten Gonzalez denerwuje, bodaj trzeci mecz w którym jedzie gościa z łokcia i dostaje za to żółtko.....Kiedyś trafi na takiego sędziego,że z automatu da mu czerwo!
|
Poczytaj przepisy

Inna sprawa, że faktycznie za często pracuje łokciem.
Świetnie Małecki i Llonch dziś!