Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13084
Stary 17.04.2017, 15:46
dorosnie ten gimbus i wam bedzie mordy obijal .


lepszy gimbus na C niz zeby sie wychowywal gdzies na ciotowych sektorach z mamą itd , oby jak najwięcej dzieciakow w sektorze C, w mysl "Sila w mlodziezy!"
Odpowiedz cytując