Cytat:
Jesli trafi nam sie zawodnik pokroju Necida w Legii to bedzie jedna, ale za to porzadna wtopa
Po aktualnych ruchach transferowych można wnioskować ze Junco bardzo rozsadnie podchodzi do polityki transferowej. W mysl zasady: czy za te same pieniądze mozemy mieć na danej pozycji lepszego zawodnik i na tym jeszcze zarobić?
Popovicia, Guznicsa i Jovicia szybko i sprawnie zastapiono.
Wyobrazam sobie sytuacje w ktorej w lecie zegnamy Zachare, Ondraska i sciagamy dwoch nowych obiecujacych napastnikow. Jeden to bedzie za malo, chyba ze Drzazga wykreci w Stali kosmiczne liczby.
Inne wymiany kadrowe beda uzaleznione od tego kogo odpalimy z zespolu. Czuję że klub może chciec zarobić na Sadloku.
|
Oczywiście, że może to być poważna wtopa. Zresztą przy zakupie napastnika o takową wtopę najłatwiej, bo transfery napastników zazwyczaj są najtrudniejsze (dobrych napastników

)
W lecie sprowadzamy zawodnika o podobnej charakterystyce do Sadloka, czyli Arsenica więc pewnie jeśli pojawi się dobra oferta to ją przyjmiemy. Inna sprawa to czy Sadlok koniecznie będzie chciał teraz odejść, bo bardzo liczy na kadrę, a zagraniczny wyjazd może różnie wyjść.