|
Nie wiem czy dla naszego klubu oraz dla karier tych dwoch Panów nie lepiej aby obaj sobie poszukali nowych klubow. Miska szkoda, ale pewnego poziomu nie przeskoczy i jest w tej chwili żadna konkurencja dla Zaluski. Pytanie czy szczytem jego marzen jest laeka w Wiśle. Poza tym jesli mamy być fabryka zawodników jak to mówił Junco to niech na lawce siedza mlodzi bramkarze, a takich mamy w klubie sporo. Zobaczymy jak to Junco rozwiąże.
PS ladna bramka Drzazgi
|