Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23789
Stary 17.04.2017, 08:04
Nie wiem czy dla naszego klubu oraz dla karier tych dwoch Panów nie lepiej aby obaj sobie poszukali nowych klubow. Miska szkoda, ale pewnego poziomu nie przeskoczy i jest w tej chwili żadna konkurencja dla Zaluski. Pytanie czy szczytem jego marzen jest laeka w Wiśle. Poza tym jesli mamy być fabryka zawodników jak to mówił Junco to niech na lawce siedza mlodzi bramkarze, a takich mamy w klubie sporo. Zobaczymy jak to Junco rozwiąże.

PS ladna bramka Drzazgi
Odpowiedz cytując