Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23788
Stary 17.04.2017, 07:02
Zgadzam się z ym, że z dwójki rezerwowych bramkarzy zostawić należy Miśka. Buchalik nie dość, że jest kontuzjowany i cienki jak dupa węża, to jeszcze zupełnie obcy. Misiek jest lepszy i - jak ktoś wyżej napisał - swój chłop, wiślak. Rezerwoweego bramkarza trza mieć tak czy siak, a on jakiś przyzwoity poziom prezentuje. Powinien zostać. Za to Buchalik niech znika, najlepiej do Piasta, skoro oni tak lubią nasze odpadki
Odpowiedz cytując