|
Chrapek byłby ciekawą opcją w przypadku utraty Mączyńskiego/Brleka. Jeśli zostaną, to priorytetem jest sprowadzenie w miejsce Ondraska jak najlepszego napastnika (jak na nasze warunki oczywiście), który będzie w stanie dać nam chociaż te 12-15 bramek na sezon. Co do Zachary mam dziwne wrażenie, że to może być przypadek podobny do Stępińskiego - przy regularnej grze może pokazać więcej, póki co bym go nie skreślał.
|