krzaq12 napisał(a):

Ściąganie kolejnych zawodników do środka pola mając Mączyńskiego, Brleka, Lloncha czy Stilica byłoby bezsensowne.
Chyba że planujemy kogoś z tej czwórki sprzedać.
Priorytetem powinien być napastnik. Jeden a konkretny zakup to powinien być nasz cel.
|
Jesli trafi nam sie zawodnik pokroju Necida w Legii to bedzie jedna, ale za to porzadna wtopa
Po aktualnych ruchach transferowych można wnioskować ze Junco bardzo rozsadnie podchodzi do polityki transferowej. W mysl zasady: czy za te same pieniądze mozemy mieć na danej pozycji lepszego zawodnik i na tym jeszcze zarobić?
Popovicia, Guznicsa i Jovicia szybko i sprawnie zastapiono.
Wyobrazam sobie sytuacje w ktorej w lecie zegnamy Zachare, Ondraska i sciagamy dwoch nowych obiecujacych napastnikow. Jeden to bedzie za malo, chyba ze Drzazga wykreci w Stali kosmiczne liczby.
Inne wymiany kadrowe beda uzaleznione od tego kogo odpalimy z zespolu. Czuję że klub może chciec zarobić na Sadloku.