Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
21539
16.04.2017, 18:13
szamik
napisał(a):
Patrząc trochę obiektywnie, zwróć uwagę ile kosztował nasz stadion a ile hipermarket
Licząc obiektywnie to za ukradzione Wiśle postawili hipermarket w kałuży.
Potwierdzi to każdy z wykonawców , którzy budowali obydwa stadiony.
My Psy musimy trzymać się razem!
Kamrat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamrat
Znajdź inne posty napisane przez Kamrat