Revolver napisał(a):

|
Pewnie to lekkie sci-fi jak na nasze warunki finansowe, ale Sobiechowi kończy się kontrakt w II Bundeslidze. Facet już raczej pewnego poziomu nie przeskoczy, więc może zacznie myśleć nad powrotem do E-Klasy.
|
Sobiech to byłoby coś, ale prędzej trafi do legii ewentualnie Lechii. Nie dla nas taki piłkarz. Niestety.
To samo tyczy się Lipskiego - chce go Lechia. My na dzień dzisiejszy możemy tylko pomarzyć o takich piłkarzach.