Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19733
Stary 16.04.2017, 15:04
Pewnie to lekkie sci-fi jak na nasze warunki finansowe, ale Sobiechowi kończy się kontrakt w II Bundeslidze. Facet już raczej pewnego poziomu nie przeskoczy, więc może zacznie myśleć nad powrotem do E-Klasy.
Odpowiedz cytując