Wojtas napisał(a):

|
Tragedii nie ma ,ale liczylem ze bedzie troche lepiej,.Ale mam przeczucie ze duzo biletów pojdzie przed meczem.
|
Koło 11 000 powinno być, ale na fajerwerki przed meczem bym nie liczył. Aura będzie raczej marna, więc większość piknikowców zostanie przy stole
