mitmichael napisał(a):

|
Zgadzam sie, i tak nie ma szans zeby sie wszystkie zle dla nas scenariusze sprawdziły, za duzo ich jest. A my jutro robimy swoje i niech sie martwi reszta. Na ten moment Zagłebie jest na 9 miejscu, jutro wygrana moze ich przyblizyc do dolnej osemki czyli zemsta byłaby słodka
|
Rok temu jak rozważaliśmy wszystkie pozytywne dla nas scenariusze to też nikt nie liczył, że się sprawdzą, a się sprawdziły

tylko sami sobie zjebaliśmy sprawę awansu do ósemki.
A tak poważnie - zróbmy jutro swoje i ze spokojem jedźmy do Smudy.