Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 16.04.2017, 12:09
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam sie, i tak nie ma szans zeby sie wszystkie zle dla nas scenariusze sprawdziły, za duzo ich jest. A my jutro robimy swoje i niech sie martwi reszta. Na ten moment Zagłebie jest na 9 miejscu, jutro wygrana moze ich przyblizyc do dolnej osemki czyli zemsta byłaby słodka
Rok temu jak rozważaliśmy wszystkie pozytywne dla nas scenariusze to też nikt nie liczył, że się sprawdzą, a się sprawdziły tylko sami sobie zjebaliśmy sprawę awansu do ósemki.

A tak poważnie - zróbmy jutro swoje i ze spokojem jedźmy do Smudy.
Odpowiedz cytując