Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#523
Stary 15.04.2017, 22:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jest tylko jedna możliwość abyśmy wypadli z czołowej 8.

Przegrywamy z Zagłębiem i Łęczną.
Pogoń wygrywa kolejny mecz wskakuje przed nas.
Termalika wygrywa 2 mecze ląduje przed nami
Korona przegrywa z Termaliką, ale wygrywa z Legią.
Zagłębie wygrywa z nami, ale przegrywa ze Śląskiem

tworzy się mała tabela w której my, Zagłębie i Korona mamy po 41 pkt i w bezpośrednich starciach punkty wyglądają tak.

1. Zagłębie 7 pkt
2. Korona 6 pkt
3. Wisła 4 pkt.

i tym sposobem możemy być na 9 miejscu w tabeli, ale to wariant bardzo, ale to bardzo mało prawdopodobny
I jeszcze szósty warunek do takiego nieszczęścia to Wisła Płock nie wygrywa z arką
Odpowiedz cytując