Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 15.04.2017, 21:58
Też mi tak wychodzi, bo Korona gra z Termalicą w ostatniej kolejce, więc nie ma możliwości, by oba te zespoły nas wyprzedziły, a to by chyba było konieczne, byśmy wypadli poza 8kę. Oby nasi się teraz nie zdekoncentrowali i grali na 100% do końca.
Odpowiedz cytując