Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.04.2017, 11:34
https://www.youtube.com/watch?v=XgvfOjifZl4

Na melodię z refrenu zaśpiewaj "spadniecie kurvy, lalala lala la"

W sumie na trybunach w poniedziałek też się to może ponieść, z tekstem:

"chvja ma w gębie, lalala lala la, kurva zagłębie, lalala lala la"

Albo pro-Wisła:

"tylko Wisełka, krakowski nasz TS"
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując