https://www.youtube.com/watch?v=XgvfOjifZl4
Na melodię z refrenu zaśpiewaj "spadniecie kurvy, lalala lala la"
W sumie na trybunach w poniedziałek też się to może ponieść, z tekstem:
"chvja ma w gębie, lalala lala la, kurva zagłębie, lalala lala la"
Albo pro-Wisła:
"tylko Wisełka, krakowski nasz TS"