|
dobra w chujowa strone ida wasze posty, pomińmy dywagacje co groziło a co nie groziło , tylko skupmy sie na tym gdzie sportowo byliśmy na jesieni (przypomne - był czas że na ostatnim miejscu w tabeli)
z perspektywy klubu który w 1/3 sezonu jest w strefie spadkowej , PEWNE i BEZPIECZNE utrzymanie to już sukces !
windowanie teraz oczekiwań doprowadzi tylko do niepotrzebnych rozczarowań że nie ma pucharów a przez to byl Kiko obowiazek itp itd etc
|