Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#516
Stary 15.04.2017, 09:56
dobra w chujowa strone ida wasze posty, pomińmy dywagacje co groziło a co nie groziło , tylko skupmy sie na tym gdzie sportowo byliśmy na jesieni (przypomne - był czas że na ostatnim miejscu w tabeli)

z perspektywy klubu który w 1/3 sezonu jest w strefie spadkowej , PEWNE i BEZPIECZNE utrzymanie to już sukces !

windowanie teraz oczekiwań doprowadzi tylko do niepotrzebnych rozczarowań że nie ma pucharów a przez to byl Kiko obowiazek itp itd etc
Odpowiedz cytując