Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 14.04.2017, 22:34
Jak to sie fajnie składa bo sezon temu mecz z Zagłebiem w ktorym musielismy wygrac zeby byc w gornej osemce a teraz mecz z Zagłebiem w ktorym to my mamy przewage nad reszta. Podobno krety sezon temu spiewali "spadniesz ....o, spadniesz" (nawet nie pamietam tego), fajnie by było zaspiewac im to samo w poniedziałek po wygranym meczu (chociaz zostaje jeszcze 30 kolejka). Trzeba ten mecz za wszelka cene wygrac i zrewanzowac sie z ten poprzedni wynik.
Odpowiedz cytując