Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.04.2017, 20:11
W.S napisał(a):Wyświetl post
Bez tekstu i bez grafik, miłej dyskusji.
To jest symboliczne.

Jak jest mecz z Legia Lechem Derby... to grafika jest 3 tygodnie przed meczem, jest pompa marketing frekwencja.
... mecz szary ligowy z Zaglebiem... grafiki nie ma... pompy tez nie, marketingu no i co za tym idzie frekwencji
.
.
.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując