W.S napisał(a):

|
Bez tekstu i bez grafik, miłej dyskusji.
|
To jest symboliczne.
Jak jest mecz z Legia Lechem Derby... to grafika jest 3 tygodnie przed meczem, jest pompa marketing frekwencja.
... mecz szary ligowy z Zaglebiem... grafiki nie ma... pompy tez nie, marketingu no i co za tym idzie frekwencji
.
.
.
