Wyświetl pojedynczy post
kalafior1993
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.04.2017, 18:11
Brakuje trochę lektury przedmeczowej wraz z świetną grafikom :( Co do samego meczu zwłaszcza u siebie jesteśmy mocni, jak Partyko pisał czas na rewanż za zeszły sezon. Teraz to MY ich wyrzućmy z 8 tak jak oni Nas rok temu. Łatwo nie będzie bo Zagłębie dość dobrze gra na wyjazdach. Liczę na 3:1 dla Nas po podobnym meczu jaki zagraliśmy z Jagiellonią. Bramki: Brożek x2, Stilić. PS: Trzeba zwrócić szczególną uwagę na stałe fragmenty Starzyńskiego
Odpowiedz cytując