Ronnie napisał(a):

|
Wiecie może jak w sobotę otwarta jest strefa kibica?
|
Przypominamy, że w najbliższą sobotę Strefa Kibica będzie otwarta w tradycyjnych godzinach (11.00 - 16.00). Najpierw będziecie więc mogli poświęcić pisanki, a potem udać się na Reymonta, żeby kupić bilet na mecz z Zagłębiem Lubin. To naprawdę niezły plan!
z facebooka