Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#510
Stary 14.04.2017, 08:39
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Graliśmy w dwóch sezonach w grupie mistrzowskiej. Bilans jest następujący:

zwycięstw - 3
remisów - 5
porażek - 6

Na 14 spotkań tylko 3 zwycięstwa. Na 42 pkt. możliwe do zdobycia, Wisła zgromadziła w tych dwóch sezonach 11. To jest około 26 % skuteczności. Jak ktoś myśli o walce o puchary, to powinien lepiej punktować.

Mam nadzieje, że Kiko wykręci lepsze wyniki niż jego poprzednicy w rundzie finałowej.

Edycja - Sory, nie 11 pkt. tylko 14. Ach ten pośpiech. To procentowo około 33 % skuteczności.
Co nie zmienia faktu, że 33% to mało.
Dziś zdobyte 7 punktów z 21 w grupie mistrzowskiej dałyby nam maks 5-6 miejsce.

Nie czarujmy się - te dwie kolejki przed podziałem są mega istotne - gdyby udało nam się doskoczyć do Lechii/Lecha na 6 punktów (trzy po podziale) to byłoby naprawdę super. Inaczej będzie bardzo ciężko to odrobić bo zakładam, że na puchary trzeba będzie uciułać w tych 7 meczach przynajmniej koło 15-17 pkt.

Teraz z Kiko punktujemy 2pkt/mecz co wydaje się być dobrą średnią, a i tak będącą poniżej poziomu dającego nadzieję na puchary. Do tego trzeba wziąć pod uwagę, że czekają nas mega ciężkie wyjazdy: Warszawa+Białystok+Poznań albo Gdańsk oraz ktoś z ósmego miejsca.

Wszystko powyżej 5.miejsca na koniec sezonu będzie gigantycznym sukcesem, ale jeśli miałbym typować KOGO wyjebiemy z czwórki to Lechię.
Odpowiedz cytując