Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13063
Stary 13.04.2017, 16:26
Regan - można i pewnie wielu tak zrobi. Jednak jeste całkiem sporo (większość) osób, które nie zrezygnują z świąt z rodziną na rzecz meczu. I ja ich rozumiem. Nie ma się co spodziewać oszałamiającej frekwencji w poniedziałek wielkanocny.

PS. będę
Odpowiedz cytując