szprotson napisał(a):

on nie strzela Ryśka tylko po prostu liga go juz zweryfikowała i przeciwnicy wiedzą jak przeciwko niemu grać (wystarczy ogladnac 2 mecze by to wyłapac)
Gdyby nie jego krzyzowe, to bylby chuja warty ( tzn tyle ile sredni ligowy stoper bez szybkości ) no ale jednak potrafi rozegrać, czyli ma coś czego wiekszosc na tej pozycji nie posiada.
|
Osmiele sie nie zgodzic bo nie wiem jak to chlopaki z Niecieszy go rozszyfrowaly ze az Ivan skiksowal i wyjebal sobie swiece nad glowe gdzie sie potem musial ratowac interwencja na raz o wlos od karniaka.
Co nie zmienia faktu ze jak na nasze warunki zawodnik super, w porownaniu z Ryskiem tez interes na plus. Chodzilo tylko o to ze w piewszych meczach wydawalo sie ze to mega zawodnik. Okazuje sie ma swoje wady i jak by czasami gubil koncentracje.