Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1715
Stary 10.04.2017, 06:57
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Już Legia miała odjechać reszcie ligi po wejściu do LM i jakoś nic takiego nie ma miejsca. Budżetem odjechali i co z tego, pieniądze nie grają. Do LM i tak nie awansują po tej reformie, awansują pewnie do ligi europy, czy to będą mistrzem, czy to zajmą drugie/trzecie miejsce.
We Francji PSG tez miał odjechać, a w pucharach miał gromić.To samo MC w Anglii. Albo Panathinaikos w Grecji..
Wszystko zależy od tego jak spożytkuje sie pieniądze. Cupiał zainwestował w pensje trenerów, płacąc trzem trenerom na raz. Stąd obecna sytuacja w Wiśle. Zamiast inwestowac w rozwój to przejedzono zyski z transferów oraz występów w pucharach....
Nie życzę Legii mistrza, ale obserwując poznańskich kompleksiarzy nawet się uśmiechnąłem jak im zapakował gola Hamalainen...
Odpowiedz cytując