Ogryzek napisał(a):

Nasuwa się jedno pytanie - czemu najwyższego (albo jednego z wyższych) Putivcewa krył akurat niski Mąka? Nawet Cywka ma te 1,80 cm.
Przecież nawet jakby nie zgubił krycia to niewiele mógłby zrobić...
|
Ok, ale to nie wina Petara, że go do kogoś innego podczepili.
regan napisał(a):

Obejrzalem. I zaden nasz srodkowy pomocnik oprocz Stilica nie potrafi grac do przodu.
I obserwuje to kilku lat
|
Brlek ładuje bramki, Mąka 5 asyst. Nje umjejo :/
Taki Kroos coś do przodu gra czy słabiak jednak straszny i pewnie znajomości go trzymają w Realu? 1 bramkę ma w tym sezonie tyko :c