|
Zbyt dużo może się jeszcze zdarzyć jednak wymarzony scenariusz moim zdaniem to po podziale:
1. Legia
2. Jaga
3. Lechia
4. Lech
5. Wisła
... i oczywiście utrzymanie obecnej różnicy punktów do drużyn nad nami w tabeli lub jej zmniejszenie.
W tym przypadku mielibyśmy idealny scenariusz, żeby zacząć z wysokiego C ponieważ:
1. zaczynamy z Jagą na wyjeździe (mimo, iż słabo gramy na wyjazdach to Białystok nam leży)
2. Gramy z Lechem u siebie i przy wygranej w pierwszym meczu Lech czuje presję a my gramy swoje, ponieważ nie gramy z nożem na gardle jednak wiadomo - niczego nie można być pewnym. (zapewne kolejny raz komplet publicznosci wiec dodatkowy + za dzien meczowy)
3. Mecz z Legią na wyjeździe i tutaj zapewne nic wielkiego byśmy nie ugrali.
Następnie 3 mecze z drużynami z miejsc 6-8 gdzie wszystko może się wydarzyć ale aż dwa z nich gramy u siebie więc startujemy w roli faworyta. W międzyczasie mecz z Lechią w Gdańsku gdzie też nam się gra dobrze. Z takim terminarzem i obecną różnicą punktów między nami a 3 miejscem patrzyłbym z optymizmem a zapewne wszystko zależałoby od wyników na starcie po podziale czyli dwóch kolejek. Wówczas byłoby już wiadomo, która drużyna ma ambicje na grę w europejskich pucharach. Wiele w tym gdybania i czczego gadania ale patrząc na to jak punktujemy obecnie a o czym myśleliśmy jeszcze w październiku myślę, że nie tylko ja zaczynam analizować możliwe scenariusze na obecny i nadchodzący miesiąc.
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez ArturTS : 09.04.2017 o godz. 22:10.
|