For_FuN_ napisał(a):

Wiadomo o co chodzi... Pomysł rzucony, żeby spadkobiercy Bońka(Kożmiński, Sawicki) rządzili(już po jego kadencji) przez kolejne 5-10 lat. Coś za coś. My wam powiększymy ligę, a za to dozgonne wsparcie. Przypomina to stary PZPN.
Wiadomo, że 18 drużyn nie obniży poziomu... Tyle, że my nie mamy tyle drużyn gotowych na ekstraklasę(powinno być 26-28). Nie wyobrażam sobie Chojnic, GKSu Katowice w lidze, gdzie ich infrastruktura albo nie istnieje, albo jest z lat słusznie minionych. O finansach nie wspominam. Najpierw mała liga(i pompowanie kasy z C+ w jakiejś części w Iszą), a potem powiększenie.
|
Musiałby zostać spełniony jeden z poniższych warunków
1. C+ wykupuje prawa do I ligi [ które ma Polsat, przyznam nie wiem do kiedy ]
2. Kluby z Ekstraklasy musiałyby się zgodzić na dzielenie się tortem z I ligą, a to jest niemożliwe, bo nikt nie odstąpi części, która mu się zwyczajnie należy.