Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#708
Stary 09.04.2017, 15:09
Tutaj ale zwłaszcza w temacie o meczu z Niecieczą, słowo "szczęście" jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Rozumiem, że jest to patrzenie z pozycji kibicowania Drużynie, której ostatnio wiał wiatr w oczy i w podobnych sytuacjach podbramkowych w czasie doliczonym to przeciwnicy do tej pory mieli więcej tego mitycznego "szcześcia" ale na boisku nigdy nie wygrywa się przypadkiem. Jeśli na świecie jakaś drużyna walczy i wygrywa niejeden raz w doliczonym czasie, to jest pozytywnie oceniana za ambicję, wolę walki i gryzienie trawy do końca. Chyba, że mecz drukuje sędzia. To banalne co napiszę, ale szczęście sprzyja zwyczajnie lepszym.
Odpowiedz cytując