Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23773
Stary 09.04.2017, 13:11
Naprawdę dziwię się osobom, które coś jeszcze widzą w Alanie. Też chciałbym, żeby to był wychowany w Wiśle następca Sobolewskiego, ale niestety gość jest za słaby na piłkę ekstraklasową. To, że wczoraj po raz pierwszy pojawił się w podstawowym składzie za kadencji Ramireza, nie jest przypadkiem.
Co do Nalepy to ja tam nie narzekam, że będzie grał w Lechii. Gość był drewnem, jak stąd odchodził, pograł w słabej lidze węgierskiej, zobaczymy co pokaże w Lechii i czy będzie w niej grał
Ostatnio edytowane przez Patryko : 09.04.2017 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując