Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 09.04.2017, 12:43
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Albo 1-1 w Poznaniu. Zdemolowal Tetteha w tym meczu.

Maczynski jest rewelacyjny, chcialbym zeby gral w Wisle jak najdluzej. Mysle ze jego wystepy beda duzo lepiej wygladaly gdy Brlek i Stilic ustabilizuja wysoka forme.

Llonch to w ogole inna bajka. Takiego pilkarza w naszej lidze jeszcze nie bylo. Absolutnie genialny strzal Kiko Ramireza.
Bialy Ngolo Kante.
Co o tym swiadczy?
Do przodu grac nie potrafi, w defensywie odbiorze jest ok, ale gdzie mu pod tym wzgledem do Sobola czy Wika? Z tym ostatnim laczy go jeszcze to, ze po odbiorze potrafi zagrac tylko do tylu lub do najbliższego zawodnika przez co zwalnia gre.
Jak dla mnie solidny gracz bez jakiejs nadmiernej rewelacji.
A gdzie tam do okraszania go jako wyjątkowego... rozumiem emocje po 3 bramce i widzenie przez to rzeczywistosci w rozowych okularach przy 2:2 lub 2:1 wszyscy byliby ch*ujami

Obiektywnie pod wzgledem gry najslabsi na boisku byli wlasnie Sadlok Brlek i Maly. Paradoksalnie pierwsza dwojka odwrocila potem losy meczu. Sadlok kazdy rajd strata i to dosrodkowanie w pierwszej polowie fatalne, obudzil sie dopiero w koncowce. Brlek tez tak maprawde zablysnal przy przypadkowej bramce bo wczesniej nie potrafil wziac gry na siebie.

Na plus tego meczu Maka, Gonzalez ktorzy zagrali na swoim sllidnym poziomie. Najlepszy byl Stilic ktory kilka razy fajnie z Brozkiem pogral. Brozio w pierwszej polowie ok w drugiej zgasl.
Po wejsciu Videmont fajnie zagral Bogus tez nie najgorzej

Ogolnie bylismy lepsi mielismy oprocz 3 bramek 5 setek w tym przy dwoch udzial bral Stilic.
Termalica 2 akcje dwie bramki.
Zwyciesto zasluzone
Ostatnio edytowane przez regan : 09.04.2017 o godz. 12:47.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując