Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 09.04.2017, 09:58
widziałem tylko drugą połowę, tak naprawde jedyna osoba do zganienia to Mąka, za gola na 2:1 dla Niecieczy należy sie ławka , albo przynajmniej karne burpeesy po treningu , no a Zachara chyba zapracował na przedłużenie kontraktu (za jakiś mały pieniądz oczywiście)

LLonch tradycyjnie najlepiej , wszyscy doceniacie odbiory , a czy widzicie jak szybko po tych odbiora puszcza on dobre piłeczki do przodu ? ktoś policzył ile już goli / akcji zmarnowanych przez napastników było po tych odbiorach ?
Odpowiedz cytując