Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#480
Stary 09.04.2017, 09:29
silver03 napisał(a):Wyświetl post

Sądzicie, że Wisła w pucharach w I rundzie z jakimś gówno klubem nie zapełniła by stadionu? Po tak długiej przerwie?
No raczej by nie zapełniła (choć bardzo chciałbym się mylić). I-szy rywal to z reguły typowy no-name, dodatkowo mecz byłby w czwartek oraz w tych docelowych 30 tysiącach bardzo dużo osób jeszcze dobrze pamięta grę w europejskich pucharach tak więc dla nich żadna nowość.
Odpowiedz cytując